Kouzelná dáma

4. března 2016 v 17:03 | Myshoolka |  Malba
Loni jsme měli před výtvarným seminářem tři volné hodiny. Náš celkový rozvrh na střední je hrůza a tohle byl jeden ze dnů, kdy jsme tam naprosto zbytečně trčeli do pěti. Obzvlášť v zimě to stálo za to a třeba letos mám do pěti třikrát týdně. Fakt by nám za to měli platit jestli chtějí abychom tam chodili :D :D

No ale zpět k tématu: ty tři hodiny jsme trávili různě a bylo odpoledne, kdy jsme si před školou u araba koupily ve dnou Jelzina a zvládly jsme ho celého. Na rovinu vám řeknu, že nejsem moc nějaký milovník alkoholu, ale čas od času si trochu dám. Před tou výtvarkou to bylo ideální. I náš profesor půspbí stále tak nějak "uvolněně", takže by nám to skutečně nemohl nikak zazlívat kdyby to zjistil :D

Ten den kromě nás dvou byla na semináři už jen jedna holka a tak nám profesor dal volnou tvorbu a ještě nám daroval plátno i pujčil štětce. Měl asi nějak vyjímečně dobrou náladu, páč jindy je to spíš škrt.

Vzpoměla jsem si na sen, který se mi zdál několik dní před tím. Byla tam žena a přes ni přelétala nějaká tenká, hodně tenká látka. Šátek, nebo tak něco. Byl tam vítr a za ženou spoustu světla. Hned po probuzení jsem svou vizi chtěla namalovat, ale bála jsem se. Cítila jsem v tom sílu a prostě jsem to nechtěla zkazit.

Takhle uvolněná jsem se do toho okamžitě pustila. Měla jsem z toho obrovskou radost a práce mi šla vážně od ruky. Finální podoba obrázku byla hotová už za půl hodiny - není to precizní práce, ale dost expresivní.

K této práci mám silný vztah. Je pro mě jakýmsi symbolem kouzla. Nevím, jak bych to mohla lépe popsat...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama