Jak jsem se nedostala na AVU

16. února 2016 v 17:23 | Myshoolka |  Malba
Letos maturuji a hlásím se na VŠ. V tom kam půjdu jsem měla dlouho nejasno. Proto jsem si taky vybrala gymnázium ale alespoň bylo s výtvarným zaměřením. Náš výtvarkář je trochu mimoň. Když mu třeba chcete něco číct, musíte to zopakovat tak 5x než vás vůbec vačne vnímat ale stejně ho tak nějak vůbec nezajímáte. A jestli jo, tak to rozhodně nedá najevo normálním způsobem.
Ale zpátky k věci: v létě jsem narazila na obor na AVU, který by se mi líbil. Ateliér Intermediální I. Začala jsem se připravovat a chodila jsem na výtvarný kurz, který mě mohl připravit.
Jak se ale přijímačky blížily, připadala jsem si stále méně a méně připravená. Na poslední chvíli jsem se rozmyslela že pujdu na malbu místo intermédií a pomalu jsem malovala obrazy k přijímačkám.
Týden před termínem jejich odevzdávání mě popadla panika, páč z potřebných 15 jsem měla sotva polovinu.
Stres a malování. Tak by se ten poslední týden dal shrnuout. Přes podporu mého okolí se mi nepodařilo na poslední chvíli splácat nic pořádného... ať žije prokrastinace
(Jen pro představu, většina lidí co se tam dostanou se připravují celou střední dost intenzivně, podle toho co jsem četla a slyšela, intenzivněji než já ten půl rok.)

No, obrázky jsem odevzdala a stále doufala v zázrak. Ten nepřišel a tak své práce vystavím alespoň zde :D

Tento hodnotím jako nejpovedenější z toho posledního týdne. Chybí mu sice trochu plastyčnost v obličeji (nos, brada) a celkově oči jsou dost chabé, ale jeho malování mě fakt bavilo. Hlavně míchání barev. Říkám si, hlavně, že jsem z toho měla radost, že jo :)


Pokračování příště ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama