Můj brácha a já

15. února 2015 v 22:22 | Myshoolka |  Kresba
Další starší obrázky. Tentokrát to byly dárky pro mojo mamku. Dodnes jsem jí nedodělala slíbeného druhého bráchu, který pak byl trochu ublížený, že jsem ho nenakreslila... Hold taková jsem já - něco slíbím a pak na to zapomenu. Bojuju s tím stále.

Je vtipné vzpomenout si, jak a kde jsem tyto obrázky malovala. Bylo to v létě jak jinak než na poslední chvíli - v den narozenin mojí mamky. Byla jsem na brigádě - hlídala jsem dvě děti u nich doma a tam jsem si vzala své výtvarné potřeby a malovala tam. Brala jsem 100,-Kč/hod a přitom jsem dělala mamce dárek. No nezabili byste mě? :D

Můj brácha se od té doby hodně změnil. Vlastě už když jsem ho malovala to bylo "zastaralé", protože jsem neměla zrovna nejnovější fotku...Co se autoportrétu týče, musím říct, že jsem si přidala dost vlasů :D. Většina lidí říká, že tam vypadám dost děsivě, za což se velmi omlouvám. Už si to přesně nepamatuji, ale řekla bych, že jsem se malovala podle zrdcadla a ne podle fotky. Malovat podle zrdcadla je o dost těžší a od té doby jsem to nezkoušela (je to jediný autoportréto co jsem kdy udělala :D)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama