Taška Sovička

25. prosince 2014 v 22:22 | Myshoolka |  Tašky
Konečně jsem se i naučila na taškách ředit barvu a dělat tak plynulé přechody. Je to sice pracnější, ale dovoluje mi to dělat motivy, které bych dřív nezvládla. A co mě vlastně vedlo k tomu udělat sovičku?
Byla to moje mamka, která je učitelkou v mateřské školce. Ona totiž dřív měla třídu, která se jmenovala "Mravenci". To se jí ale moc nelíbilo. A tak nakonec po několika letech si prosadila svou a přejmenovala třídu na "Sovičky". Najednou je úplně posedlá vším, co má na sobě sovu. Nejsou to tedy jen okrasné doplňky do školky, ale sovičky nosí na oblečení, na uších, má zápisníčky i hrníčky se sovičkami, na chatu pořídila hodiny ve tvaru sovy a má už dokonce i silikonofé formy na muffiny, které budou vypadat jako sovy - prostě šílenec :D


No, a tak jsem jí udělala stylovou tašku se sovičkou, aby všichni na ulici mohli vidět, jakou třídu že to vlastně "vychovává" :)


Pak jsem tento návrh jen tak provokativně dala na Fler.cz a pro její pracnost za 300,-Kč. Vzhledem k tomu, že do té doby jsem tam měla všechno za 150,- až 200,-Kč jsem nemyslela, že si ji koupí moc lidí ale byla jsem mile překvapena :)

Hold, sovičky letí! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama