Po dlouhé dobé má první díla v PC

11. března 2014 v 8:51 | Myshoolka |  Digitální tvoření
Tak nakonec přidávám prvních pár obrázků: po dlouhé době jsem e vrátila k tvoření na tabletu. Začátky byly těžké a čeká mě ještě hooodně dlouhá cesta, dokud nebudu konečně spokojena :)


První obrázek je prostě nějaká slečna, podle předlohy. Tady jsem ještě nevěděla co a jak - jak dělat vlasy, jak stínovat,... ale chci se s vámi podělit o průběh mé tvorby :)
Tohle byl 2. pokus. Mezitím jsem samozdřejmě zkusila začít i několik jiných, ale ty jsem nikdy nedokončila. Je to Arya Stark z her o trůny, ale tady má bohužel moc výrazné oči oproti originálu... strávila jsem nad ní tak 8 hodin, ale byla jsem za to ráda - těch 8 hodin mi dalo hrozně moc :)

Další pokus byla Arwen z Pána prstenů. Bohužel jsem ji dělala na moc malý formát, ale taky mi trvala mnohem méňě času. A upřímně, nejvíc jsem hrdá na rozmazanou siluetu koně :)

A pak konečně obrázek, na který jsem vážně hrdá: Dívka ztracená v lesích... je zajímavé, že jsem ji dělala jen 5 - 6 hodin, tedy méně než Aryu. Nevím, jestli je to tím, že jsem změnila grafický program (tady Sai) nebo jestli už prostě vím, kam sáhnout... nejspíš to ude obojí :)
Přesto... jak už jsem zmínila na začátku, mám se ještě co učit.. brzy přidám portrét Tiriona Lannistera (Hry o Trůny), jen ho musím dokončit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama